Transport gratuit în Oradea la comenzile de minim 1200 lei
Minipiscina Everest Life Premium - PeakLife, Wellis
81,399.00 lei / buc
Minipiscina Kilimanjaro Life Premium - PeakLife, Wellis
81,397.00 lei / buc
Minipiscina Everest Life Deluxe – PeakLife, Wellis
76,299.00 lei / buc
Disponibil pentru pre-comenzi
Categorii: CAZI, MINIPISCINA
Descriere
Descriere
Everest Life Deluxe
| DATE TEHNICE | |
|---|---|
| Greutate netă / Volum de apă | 452 kg / 1 382 l |
| Cadrul | WPS |
| Capacul lateral | Textură din lemn rezistentă la UV LightSide™ |
| Armare | Poli-MAX™ |
| Izolaţia | Spumă poliuretanică (scandinavă 3.5 cm) |
| Numărul total de jeturi | 68 |
| Jeturi infinity | 6 |
| Necesarul minim* de putere/opţ. | 25A / 3 x 16A – 400V / 50Hz |
| Motoare | 1 × 3 LE + 1 × 3 LE viteză dublă |
| Pompă de circulaţie | Motor W-EC (0.25 kW) |
| WOW system | deviator de apă electronic |
| Unitate de încălzire | 3 kW |
| Cutie / panou de control | Gecko (IN.YE-5) / SmartTouch |
| Panou de control auxiliar | 2 × 1 butoane |
| Dezinfectarea apei | Sistem Ozmix™ (Ozone + mixer) |
| Insert de filtru | 3 × MicroPlus antibacterian |
| Jeturi de tip fântână Flat | 2 × 1 iluminat |
| Cascadă | 1 iluminat |
| Terapia cu lumină light-zone | zona 1: Iluminat central |
| zona 2: Lumini cadru | |
| zona 3: Iluminat la capacul lateral și de colţ | |
| Sistem audio | Aquasoul™ Pro 4.1 ascuns |
| Control la distanţă pentru spa | Aplicaţie SmartPhone cu conexiune prin wifi |
*În cazul capacității minime de alimentare, motorul(motoarele) de masaj și unitatea de încălzire nu sunt funcționale în același timp.
Culoare interioara: Pearl White, Sterling Silver, Tuscan Sun, Midnight Canyon
Culoarea mastii: Negru, Maro
Informații suplimentare
| Brand | Wellis |
|---|
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Minipiscina Everest Life Deluxe – PeakLife, Wellis” Anulează răspunsul
About brand
Clipele linistite si calitatea vietii joaca un rol important in viata oamenilor in secolul XXI. Timpul petrecut in piscina sau cada de baie, singur sau in compania prietenilor, calmeaza trupul si mintea. Din lumea rationala intram in lumea simturilor, unde apa confera conditiile perfecte pentru relaxare.
Cazile cu hidromasaj si minipiscinele WELLIS sunt dezvoltate si produse astfel, incat oricine se poate bucura de luxul oferit. Inginerii nostrii au imbinat experientele Orientului Antic in cultura masajului si rezultatele hidroterapiei moderne occidentale pentru a inventa piscine, care ofera o experienta de masaj perfecta. Proiectati un spatiu de relaxare in caminul dumneavoastra cu ajutorul produselor WELLIS si alaturati-va in cercul restrans al celor care creaza un impact pozitiv asupra mediului lor, prin echilibru si armonie.
Descoperiti omul increzator in dumneavoastra, care se poate opri si se poate bucura de momentele petrecute in prezent. Rasfatati-va in experienta unica a apei.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.