Transport gratuit în Oradea la comenzile de minim 1200 lei
Minipiscina Elbrus 230 - Peakline, Wellis
57,299.00 lei / buc
Minipiscina Olympus - Peakline, Wellis
102,899.00 lei / buc
Minipiscina Kilimanjaro – Peakline, Wellis
57,299.00 lei / buc
Disponibil pentru pre-comenzi
Categorii: CAZI, MINIPISCINA
Descriere
Descriere
Kilimanjaro
Bazinul Kilimanjaro știe tot ce trebuie să știe un bazin jacuzzi premium: Sistem audio MyMusic™, aplicație mobilă Smartphone™ cu conexiune WiFi, 3 motoare de masaj a câte 3 cai putere, 3 filtre de hârtie MicroPlus și aromaterapie Liquid-Aroma.
| KILIMANJARO DATE TEHNICE | |
| Dimensiune | 2 300 × 2 300 × 940 mm |
| Locuri în plan înclinat / în șezut | 1 în plan înclinat / 5 în șezut |
| Greutate netă (kg) / volum apă (l) | 387 kg / 1 380 l |
| Cadrul | WPS |
| Necesarul de putere opț. Necesarul minim de putere* |
3x20A 400V/50Hz 1x32A 230V/50Hz |
| Număr total de jeturi | 64 |
| Jeturi de tip fântână în regim laminar | 2 |
| Pompe | 3 × 3 CP cu o singură viteză |
| Pompa de circulare | Pompă W-EC (0,25 kW) |
| Igienizarea apei | UV-C + filtru de hârtie antibacterian |
| Lumini LED | 13 buc. LED-uri + Elemente de iluminat centrale + Colț StarLight™ |
| Sistem audio | MyMusic™ 2.1 Pop-Up |
| Aplicația pentru smartphone conexiunea wi-fi |
da |
| Aromaterapie | Aromă lichid (fara parfum) |
| Capac termic | optional |
*În cazul capacității minime de alimentare, motorul(motoarele) de masaj și unitatea de încălzire nu sunt funcționale în același timp.
Culoarea mastii: Negru, Maro, Gri.
Culoare interioara: Pearl White, Sterling Silver, Tuscan Sun, Midnight Canyon
Informații suplimentare
| Brand | Wellis |
|---|
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Minipiscina Kilimanjaro – Peakline, Wellis” Anulează răspunsul
About brand
Clipele linistite si calitatea vietii joaca un rol important in viata oamenilor in secolul XXI. Timpul petrecut in piscina sau cada de baie, singur sau in compania prietenilor, calmeaza trupul si mintea. Din lumea rationala intram in lumea simturilor, unde apa confera conditiile perfecte pentru relaxare.
Cazile cu hidromasaj si minipiscinele WELLIS sunt dezvoltate si produse astfel, incat oricine se poate bucura de luxul oferit. Inginerii nostrii au imbinat experientele Orientului Antic in cultura masajului si rezultatele hidroterapiei moderne occidentale pentru a inventa piscine, care ofera o experienta de masaj perfecta. Proiectati un spatiu de relaxare in caminul dumneavoastra cu ajutorul produselor WELLIS si alaturati-va in cercul restrans al celor care creaza un impact pozitiv asupra mediului lor, prin echilibru si armonie.
Descoperiti omul increzator in dumneavoastra, care se poate opri si se poate bucura de momentele petrecute in prezent. Rasfatati-va in experienta unica a apei.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.