Transport gratuit în Oradea la comenzile de minim 1200 lei
Minipiscina Palermo Life Premium - CityLife, Wellis
55,899.00 lei / buc
Minipiscina Budapest Life Premiun - CityLife, Wellis
44,495.00 lei / buc
Minipiscina Palermo Life Deluxe – CityLife, Wellis
48,999.00 lei / buc
Disponibil pentru pre-comenzi
Categorii: CAZI, MINIPISCINA
Descriere
Descriere Palermo Life Deluxe
Pachet promo
- minipiscina
- acoperiș termic
- ridicător de acoperiș
- intrare în piscină
- produse chimicale Wellis Crystal
- WIS
Piscina Palermo CityLife este piscina perfectă pentru familii. Aceasta combină durabilitatea, ergonomia și eficiența energetică într-un singur produs. Jeturile de masaj pentru gât, umeri, talie și șolduri ale scaunului căpitanului sunt benefice pentru circulația sângelui în aceste zone. Iar confortul oferit de cele două scaune înclinate permite o relaxare neîntreruptă.
| DATE TEHNICE | |
|---|---|
| Greutate netă / Volum de apă | 335 kg / 1 175 l |
| Cadrul | WPS |
| Capacul lateral | HorizontSide™ rezistent la UV cu colţ W-Side |
| Armare | Poli-MAX™ |
| Izolaţia | Spumă poliuretanică (scandinavă 3.5 cm) |
| Numărul total de jeturi | 42 |
| Necesarul minim* de putere/opţ. | 25A / 3 x 16A – 230V / 50Hz |
| Motoare | 2 × 3 LE – singură viteză |
| Pompă de circulaţie | Motor W-EC (0.25 kW) |
| WOW system | – |
| Unitate de încălzire | 3 kW |
| Cutie / panou de control | Gecko (IN.YE-3) / Easy7 |
| Panou de control auxiliar | – |
| Dezinfectarea apei | Sistem Ozmix™ (Ozone + mixer) |
| Insert de filtru | 1 × Superfine |
| Jeturi de tip fântână Flat | 2 × 1 iluminat |
| Cascadă | 1 mică, iluminat |
| Terapia cu lumină light-zone | zona 1: Iluminat Exclusive spot și Rim |
| Sistem audio | MyMusic™ 2.0 |
| Control la distanţă pentru spa | Aplicaţie SmartPhone cu conexiune prin wifi |
*În cazul capacității minime de alimentare, motorul(motoarele) de masaj și unitatea de încălzire nu sunt funcționale în același timp.
Culoare interioara: Pearl White, Sterling Silver, Tuscan Sun, Midnight Canyon
Culoarea mastii: Negru, Maro
Informații suplimentare
| Brand | Wellis |
|---|
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Minipiscina Palermo Life Deluxe – CityLife, Wellis” Anulează răspunsul
About brand
Clipele linistite si calitatea vietii joaca un rol important in viata oamenilor in secolul XXI. Timpul petrecut in piscina sau cada de baie, singur sau in compania prietenilor, calmeaza trupul si mintea. Din lumea rationala intram in lumea simturilor, unde apa confera conditiile perfecte pentru relaxare.
Cazile cu hidromasaj si minipiscinele WELLIS sunt dezvoltate si produse astfel, incat oricine se poate bucura de luxul oferit. Inginerii nostrii au imbinat experientele Orientului Antic in cultura masajului si rezultatele hidroterapiei moderne occidentale pentru a inventa piscine, care ofera o experienta de masaj perfecta. Proiectati un spatiu de relaxare in caminul dumneavoastra cu ajutorul produselor WELLIS si alaturati-va in cercul restrans al celor care creaza un impact pozitiv asupra mediului lor, prin echilibru si armonie.
Descoperiti omul increzator in dumneavoastra, care se poate opri si se poate bucura de momentele petrecute in prezent. Rasfatati-va in experienta unica a apei.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.