Transport gratuit în Oradea la comenzile de minim 1200 lei
Pardoseala SPC, 5+1 mm cu substrat integrat, Zenn 55 Tiles, Fuji, BerryAlloc
Descriere
Dale pentru un aer sofisticat și echilibrat în orice încăpere potrivite pentru băile, bucătăriile sau holurile elegante, oferind un decor curat și contemporan.
Tehnologie & performanță
Construcție SPC cu substrat integrat: grosime totală 6 mm (5+1 mm), pentru confort și stabilitate.
Strat de uzură 0,55 mm pentru extra protecție zilnică.
Compatibilitate cu încălzirea prin pardoseală: performanță sigură până la 27°C (60 W/m² pentru încălzirea electrică).
Rezistență la foc Bfl-s1: siguranță certificată pentru spații rezidențiale și comerciale.
Izolare fonică eficientă: reducere a zgomotului de impact cu până la 19 dB.
Instalare & flexibilitate
Montaj flotant rapid, cu îmbinare mecanică testată (5G) pentru rezistență, potrivit și pentru renovări datorită substratului integrat.
- Grosime: 6 mm (5+1 mm)
- Substrat integrat: Da
- Tip Montare: Placa cu placa
- Rezistent la apa: Da
Caracteristici
| Marca | BerryAlloc |
| Tip produs | Pardoseala SPC |
| Colectie | Zenn 55 Tiles |
| Dimensiune placa | 914.4 x 457.2 x 6 mm |
| Lungime placa | Scurta |
| Latime placa | Lata |
| Grosime | 5+1 mm |
| Cu substrat atasat | Da |
| Grosime substrat atasat | 1 mm |
| Grosime strat uzura | 0.55 mm |
| Continut cutie | 4 placi |
| UM | M2 |
| UM ambalare / greutate cutie | 1.67 mp / 17.78 kg |
| UM ambalare / greutate palet | 83.61 mp (50 Cutii) / 909 kg |
| Clasa de trafic | 33 trafic comercial intens |
| Incalzire in pardoseala | Da |
| Rezistenta la foc | Bfl-s1 |
| Rezistenta la apa | Da |
| Rezistenta termica | 0.030 m²K/W |
| Izolatie fonica | 19 dB |
| Tip decor | Piatra |
| Culoare | Gri |
| Nuanta | Deschisa |
| Tip montare | Placa cu placa |
| Stil montare | Drept |
| Model clic | Click 5G |
| Material | Stone Polymer Composite |
| Locatie de utilizare | Interior |
| Tara de origine | Belgia |
| Cod Catalog | 60002239 |
| Cod EAN | 5414404283146 |
| Brand | Berry&Alloc |
|---|---|
| Colecție | Zenn |
Parturient ut id tellus vulputatre ac ultrlices a part ouriesnt sapien dignissim partu rient a a inter drum vehicula. Ornare metus laoreet tincidunt eros rolem tristique pretium malada.
Cras rhoncus vivamus luctus platea arcu laoreet selm. Curae est condenectus sed hac a parturient vestibulum.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.